Uživatel nepřihlášen

Wayne Enterprises

RSS kanál blogu
Píše: Bruce Wayne - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wayne Enterprises
Batman Arkham City Recenze

Batman Arkham City Recenze

Pátek 13.6.2014 09:50 - Konec roku 2011. Je to už více než rok co nás studio Rocksteady překvapilo výbornou hrou z Bamanovského universa 'Batman Arkham Asylum'. Snad… Přečíst celý článek »

Batman Arkham Origins Blackgate Recenze

Batman Arkham Origins Blackgate Recenze

Sobota 24.5.2014 22:41 - Hra, která dříve vyšla pouze pro kapesní konzole PS Vita a 3DS si našla cestu i pro PC verzi a představila se nám 1. Dubna 2014. Osobně jsem od hry… Přečíst celý článek »

Návrat Temného Rytíře

Návrat Temného Rytíře

Pondělí 12.5.2014 19:47 - Komiks Franka Millera z roku 1986, který se každému správnému fanouškovi Batmana či komiksovému nadšenci zapsal do srdce jako jeden z nejlepších… Přečíst celý článek »

Battlefield 4 SP aneb tady se něco nepovedlo

Battlefield 4 SP aneb tady se něco nepovedlo

Pátek 2.5.2014 20:04 - Neberte mě špatně nebo hůř... Jako Hatera. Sám BF hraju a baví mě, ale... Více v článku. Možná se dozvíte co už možná víte a co už možná i někde… Přečíst celý článek »

FarCry 2

FarCry 2

Čtvrtek 17.4.2014 12:57 - V roce 2008 zbyla Ubisoftu license na FarCry a první CryEngine neboť se v tu dobu Crytek zabýval vývojem nového CryEnginu a hry Crysis. Ubisoft se… Přečíst celý článek »

Need for Speed The RUN

Need for Speed The RUN

Úterý 1.4.2014 14:39 - Samozřejmostí firmy zvané EA Games je, že káždý rok tvoří a vydávají nové a nové Need for Speed. Nepřekvapím tedy nikoho když řeknu, že rok 2011 není… Přečíst celý článek »

Batman Arkham Asylum Recenze

Batman Arkham Asylum Recenze

Sobota 15.3.2014 16:26 - Jedná se již o starší titul (konkrétně z roku 2010). Vím, že už byla kolikrát recenzovaná jenže bych ji chtěl zrecenzovat také a to pěkně po svém. Přečíst celý článek »

Batman Arkham Origins Recenze

Batman Arkham Origins Recenze

Pondělí 9.12.2013 21:26 - Jakožto veliký fanda Batmana se mi tenhle díl velice líbil. Má ovšem nějaké ty nedostatky. Líbil se mi výběr Batmanových antihrdinů. Jenom škoda že… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Bruce Wayne
Bruce Wayne
Muž, 23 let, České Budějovice

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Bruce Wayne – jsem miliardář, playboy a filantrop.

Jsem vlastníkem firmy zvané Wayne Enterprises – tedy blog zde na zingu... Píši zde recenze, články a další možné. Ale co píšu to píšu, baví mě to a rád debatuji :-) . Mám svůj názor a rád se o něj dělím.

Jsem hráč co vyrostl spíše na konzoli a to na PS One a PS2… PS3 vystřídali rovnou dva počítače a nyní to kombinuji s hraním na PS4.

"I made a promise on the grave of my parents that I would rid this city of the evil that took their lives"

Tak jo...

Myslím, že nemá cenu vypisovat co všechno mne baví… Zjistil jsem, že poslední dobou se to dost často mění protože vychází stálé nové a nové věci. U her se však stejně pokusím něco vypsat. Vypsal bych nějaký ten žebříček, ale určit jeho pořadí bych musel svést velký souboj sám se sebou…

Mezi mé nejoblíbenější herní díla patří: Batman Arkham Universe, Série Metal Gear Solid, Mass Effect, Zaklínač, Resident Evil/Biohazard a takový jeho odkaz The Evil Within, Crysis, The Last of Us, Uncharted, Max Payne, Bioshock, Deus Ex, Assassin's Creed, Until Dawn… Takže vidíte je toho vážně dost a i víc co jsem zde nenapsal (třeba Old Schoolovky). Samozřejmě to není ani nijak seřazené – vypsal jsem hry co mi zrovna prošli hlavou. Rád hry kupuji a jsem krabičkář…

Z knih a komiksů: nejraději preferuji Batmana, Zaklínače, Pána prstenů, Metro 203_ a jiné.

Filmy a seriály: U filmů se též nejde nějak rozhodnout… Jsou jich kvanta, ale mezi ty nej patří Bondovky, Tarantinovky (žánry sámy o sobě), mafiánské filmy, Sci-fi/Fantasy, Horory, nebo filmy o přežití v postapo světě (Mad Max). V seriálech už však mám svůj Top č. 1 a tím je Britský seriál Červený Trpaslík! A pak už se to veze na The Walking DEAD, Gotham, Dexter, Preacher, Lucifer, South Park, Arrow, Spartacus a stovka dalších. Taky dost ujíždim na trilogii Evil Dead a jeho seriálová verze je dost velkým překvápkem...

"We have been here before. We watch your petty world slumbering. You cannot defy the cold of our steel. You can only surrender."

- King of the Wild Hunt

Muzika: Vyrůstal jsem na německé kapele RAMMS+EIN a na starých klasikách ze staré školy jako Deep Purple, AC/DC, Black Sabbath (Ozzy), Rob Zombie a jiné. Též do mých klasik spadá i Johnny Cash. Preferuji tedy Rock, Metal, Rock 'n' Roll a bla bla bla… Hodně časů strávím při poslechu Soundtracků – Hanz Zimmer a Two Steps from Hell mluví za vše.

Přátelé mě znají pod přezdívkou ScarFace nebo CHUCK... Především jako ScarFace_V8 – ScarFace protože mám hodně rád tento film a V8 protože mám rád Americké osmi-válcové motory.

Můj stroj. A ne – nemyslím Batmobile...

CPU: AMD A8 3870 3.0GHz Black Edition

GPU: AMD Radeon HD 7850 DC2 2GB DDR5

Deska: Gigabyte GA-A75M-UD2H

RAM: Kingston 8GB DDR3

Zdroj: Seasonic 500W

"I'm going to show the Arkham Knight what happens when he messes with my city!"

Tímto bych to chtěl zakončit... Pokud si mě chcete přidat do přátel – přidejte a přidám taky... Budu jenom rád...

Tak Ádios.

Založit herní BLOG