Uživatel nepřihlášen
Wayne Enterprises
RSS kanál blogu
Píše: Bruce Wayne - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wayne Enterprises

Batman Arkham Story – Příběhový souhrn

Sobota 20.6.2015 18:50 - Autor: Bruce Wayne
To se mi líbí

Batman Arkham Story – Příběhový souhrnBatmanovské komiksy, filmy nebo hry jedou tak nějak na vlastní notě - tedy tak, že třeba film nebo hra nemá základ v komiksech a naopak. Obvykle z něho třeba pouze vycházejí a nebo jsou nějakým komiksem pouze doprovázeny.

Tituly Arkham mají vlastní základ a též i vlastní Origin (třeba v tomto originu nedošlo k Batmanovu přeražené páteři Banem). Prozatím všechny tři díly, se odehrávají během jedné noci.

Předtím než začnete číst, chtěl bych upozornit, že je článek jeden veliký !!!SPOILER!!!

Arkham Asylum

Příběh Arkham Asylum jako první hra začíná přívozem Jokera do Arkhamova ústavu - tehdy ještě klasický ústav asi o pěti budovách s většími pozemky. Jokerův plán hned od začátku byl se nechat chytit a celý ústav pak přeměnit na zvrácené hřiště dle jeho vlastním pravidel. Samozřejmě za pomoci jeho 'milenky' a dřívější psychiatričky Harleen Quinzel nyní známou jako Harley Quinn dostává ústav plně pod svou kontrolu.Joker měl kontakt v ústavu na jistou doktorku Penelope Young, která dokázala Banea oddělit od látky Venom, díky které dostal nadlidskou sílu. Ten pak pozměnit do látky nazvané Titan. Vzorec této látky musí Batman získat dřív než se k němu dostanou Jokerovi lidé. A také, že ho získal a dokázal ho včas zničit. Avšak díky tomu, že Joker už v blázinci je a má přístup k těm látkám, tak už je stačilo jenom správně namíchat. Venom nebyl látkou, kterou přežívalo tolik jedinců - pouze pár vyvolených (což docela vyvrací Arkham Origins kde ho má v druhé polovině hry aspoň jeden v gangu, na který v Gothamu narážíme poměrně často).

Bylo tedy nutné látku pozměnit aby lidi tímhle nadopovaní neumírali... Jestli při tom trpěli to přece Jokerovi bylo jedno.

Každopádně v ústavu byli takové postavy jako ScareCrow, o kterém se doposud myslelo, že útok Killer Croca ve stokách nepřežil. Nebo Poison Ivy, které Joker nadopoval rostliny Titanem aby byli smrtonosnější. Avšak tam Bossů bylo mnohem víc, ale tihle budou dělat největší potíže. Když už Batman přešel přes všechny své nepřátele na Jokerově seznamu hostů – byl čas odstartovat velkou párty a tedy utkání se samotným Jokerem, který se nakonec sám nadopoval Titanem.

Arkham City


Pokračování s podtitulem Arkham City se odehrává cca rok po událostech původní hry. Quincy Sharp bývalý ředitel Arkham Asylum a nynější starosta Gotham City se rozhodl blázinec uzavřít a díky psychiatrovi Hugo Strangeovi nechal oddělit jednu celou část Gothamu (zrovna tu kde se nachází radnice, policejní stanice, muzeum nebo tovární čtvrť), obehnat jí obrovskou zdí a nechal tam navážet vězně a psychopaty z původního blázince. Ředitelem "vězení" se stává samozřejmě Strange. Celé tohle bylo jenom předznamenání jednoho velkého plánu tzv. Protokol 10. Tím, že dostal vedení nad vězením tak dostal obrovskou moc a to takovou, že nakonec mohl podrazit i samotného Sharpa, který se sem později dostane jako vězeň.

Posledním cílem k uskutečnění Protokolu 10 bylo chycení Bruce Wayna, o kterém Hugo z jistého zdroje zjistil, že on je Batman a přivést ho do věznice. To však, ale nebylo zase tak těžké neboť se před branami konala kampaň pro zrušení vězení - nejenom k tomu, že tam jsou vězni na volné noze, mají přístup ke zbraním a probíhá tam i válka gangů neboť se jejich šéfové mezi sebou nemají zrovna v oblibě... Tovární čtvrtě si zabral Joker, čtvrť s policejní stanicí byla taková neutrální - domek na okraji města si zabral Ivy a policejní stanici Mr. Freeze... Radnici a okolí si zabral Two Face, oblast s muzeem si zabral sběratel Penguin a okolí kolem Wonder Toweru patří ředitelovi Hugovi. Ale zpět k té kampani jelikož Bruce Wayne jí zrovna vedl před branami AC tak nebyl takový problém ho chytit a předvést v poutech před Strange. Poté co se dostává do ulic tak si ho bere do parády Penguin aby se na něm vyřádil - postaral se o rodinnou vendetu a vystavil si ho ve vitríně u sebe v Muzeu…

Během příběhu Batman zjistí, že je sledován tajemnou postavu a je nutné ho odhalit a zjistit o co mu jde... Po tom všem se Batman dozvídá tajemné proroctví (důležité pro Arkham Knight).

Přínáším zprávu: Temné dny přichzejí, Batmane. Proroctví je pravdivé.
Ty jsi bojovník, který uzavře brány pekelné.
Ty jsi ten kdo zachrání ten den, ale události, které přichází nemůžeš zastavit.
Z popela Arkhamu, oheň bude zuřit a Gotham Shoří. A ty, ty shoříš také.

 

- Azraelovo proroctví

Krom toho Hugo hrozil Waynovi, že když se proti plánu bude snažit nějak zasáhnout tak každému vyzradí jeho tajemství... Když Wayne obléká oblek tak má necelých 10 hodin na to zjistit víc o Protokolu 10 a případně zasáhnout. Samozřejmě, že z toho nejde nepodezřívat Jokera a tak se za ním vydává... Joker však o Protokolu nikdy neslyšel, ale nasazuje na Batmanova bedra další nepříjemnost. O Jokerovi se vedli spekulace, že se předávkoval Titanem a tak na to umírá - v podstatě ho zabíjí jeho vlastní krev a část z ní právě koluje v Batmanovo těle. Joker ho chtěl takhle přimět k získání léku. To však bylo Batmanovi lhostejné - když umře Joker a on s ním tak se s tím dokáže smířit avšak Joker nikdy nekončí takhle nízko a Batman se dozvídá, že Joker strávil poslední rok 'obcházení' transfúzních klinik a tedy teď může jeho krev dostat každý v Gothamu.

Na léku pracoval Freeze jenže toho se nějak zmocnil Penguin a Freeze skončil ve vitríně daleko od svého obleku a od své mrazící zbraně. Když však Batman získá všechno potřebné, 'pokecá' s Penguinem a po souboji se stoletým hromotlukem Solomonem Grundy se Batman dozvídá, že Freeze nemůže vytvořit lék bez jistého enzymu. Batman z vzorce pozná o jaký enzym se jedná a že by věděl kdo by ho mohl mít v krvi. Na řadu přichází vůdce Ligy zabijáků Ra's al Ghul, který byl tomuto enzymu vystaven po 600 let a pokaždé ho přivedl mezi živé. Během toho se tam setká i se svojí životní láskou Talií, která musí zařídit Ra'sovo návrat mezi živé a opět musí být Batman vystaven zkoušce - nebude to tak jednoduché, ale aby ho mohli oživit musí Batman projít testem ligy a přidat se k nim. K tomu aby se k nim přidal musí Batman Ra'se zabít a to jde proti jeho kodexu. Ra's v Batmanovi vidí skvělou náhradu za sebe a vhodným partnerem pro svou dceru akorát ho k vraždě nejspíš nepřiměje.


Každopádně Batman získává jeho krev a Freeze z něho dokáže vytvořit ten lék. Freeze je však pod tlakem neboť se Joker zmocnil jeho nemocné manželky, která byla zmražená. Násilně se snaží přesvědčit Batmana aby jí našel a zajistil bezpečí avšak schytává porážku. Lék, který předtím vložil do trezoru zmizí a v rukách Harley Quinn putuje k Jokerovi. Batman se dostává k Jokerovi, který se zdá vyléčen a po souboji je Batman uvězněn pod sutinami. Joker ve chvíli co chtěl s Batmanem skoncovat je zastaven Talií, která mu za Batmanův život nabídla klíč k věčnému životu a samozřejmě se na to chytl. Ze sutin Batmanovi pomáhá Catwoman a tady začíná Strangeův plán a to bombardování vězení a zabitím všech kriminálníků v něm...

Batman to musí zastavit a tak infiltruje Wonder Tower. Pro Huga je tento moment velkolepou ukázku Batmanova selhání. Poté co infiltruje věž a zpacifikuje Strange - Batman s pomocí Barbary Gordon jmenovanou jako Oracle (nechyběla ani v Arkham Asylum) ukončuje Protokol 10. Po kratším proslovu je Hugo proboden mečem Ra'se. Celý Protokol 10 byl jeho plánem, dal Strangeovi moc, prostředky a prozradil mu Batmanovu pravou identitu. Po této zradě měl však Strange v rukávu poslední Eso a to, že odpálí věž spolu s nimi - Protokol 11 s heslem: Wayne.


Batman s Ra'sem vyskakuje z okna. Při pádu Ra's využije momentu kdy ho Batman chytá a udělá Harakiri. Ra's končí napíchnutý na Áčku nápisu Arkham City. Každopádně to tímhle ještě nekončí…

Nyní bylo nutné vyrvat Talii z Jokerovo pracek a jak jinak než, že si Joker pro Batmana něco připravil - premiéra filmu The Terror. Tady Batman poznává celou pravdu - Jokerové byli dva - jeden skutečný nemocný což znamená, že k němu lék nikdy nedorazil. Měla ho Talia u sebe, která stopovala Harley, lék jí sebrala a nechala jí svázanou ve vyšších patrech Jokerově budovy v tovární čtrvti. Druhého Jokera zastupoval ClayFace (Hliněná Tvář), který dokáže měnit vzhled. Po souboji s ním se Batman konečně dostal k léku - je tedy vyléčen avšak je napaden Jokerem kdy mu bodne nůž do ramene a tak mu lék vypadává z ruky a Mr. J umírá již na dobro…

Joker vydechuje naposledy :-( ...
Joker vydechuje naposledy :-( ...

Popravdě bylo tohle zakončení šok a snad i nepřekonatelný konec ve hrách pro fanouška Batmana... Každopádně Rocksteady pro hru Arkham Knight slibuje konec, který měl překvapit a šokovat mnohem víc jako smrt Jokera - a to může být co? Porážka Batmana nebo jeho naprosté zničení?

Arkham Origins se má podle tvůrců odehrávat cca 6 let před Arkham Asylum což je podle mne i jiných fanoušků blbost a jelikož to není nikde uvedené tak se říká, že to je plus mínus 10 let... Batman během své kariéry vycvičil 3 Robiny a Batgirl a na to 6 let nestačí. Navíc když už píší, že dosáhl maxima lidských možností tak mu obvykle bývá 35 let takže tak nějak mu bude v Arkham Knight. A opět je tu ta situace kdyby mohl pověsit kápi na hřebík a seknout s Batmanem, ale vždycky mu to něco překazí - v komiksu R.I.P. to byla organizace Černá rukavice a v AK to bude ScareCrow s Knightem.

Batman Arkham Origins


Zde jde vlastně o to, že Bruce Wayne je nám představen již jako Batman - nikoliv ukázka jeho výcviku, cestování po světě, rozvíjení vědomostí a podobně... Prostě v den vánoc a jen na tuhle noc je na Batmanovu hlavu vypsaná odměna 50milionů dolarů samotným mafiánským šéfem Romanem Sionisem neboli Blackmaskem. Chytli se ti nejlepší zabijáci na světě, ale některým ani nešlo o peníze nebo o Batmanovu smrt.

Mezi těmi byli postavy jako vojenský veterán a pokusný králík projektu, který 'nedopadl' dobře akorát mu zajistila rychlejší regeneraci a využití 90% mozku Deathstroke, bývalý wrestler s kožní chorobou a po pár mutacích KillerCroc, uprchlík z Kubánské věznice Pena Duro Bane, vysokým napětím nabitý Electrocutioner, Deadshot který nikdy nemine cíl, bývalého hasiče s popáleninami na 90% těla a pyroman FireFly, jedovatá hadí žena Copperhead a mistryně bojového umění a nejnebezpečnější žena světa, která by v té době měla mít lepší bojové dovednosti než Batman - Lady Shiva. Každý z najatých zabijáků prověří Batmanovy bojové dovednosti.

Jak jsem psal tak ne všem šlo o peníze za Batmanovu hlavu, ale třeba Baneovi šlo o zničení Batmana z důvodu, že v jeho smrti najde mír protože si myslel, že Batman je tím netopýrem, který ho v dětství pronásledoval (v komiksu to skončilo Batmanovou přeraženou páteří). Shivě zase šlo o Batmanovo dokončení výcviku, ve kterém jí dokonce předčil. Každopádně v tom o žádné peníze ze strany BlackMaska pak už nešlo neboť s ním samotným někdo vytřel podlahu - a tím někým byl Joker, který se nějakou dobu skrýval pod jeho maskou.


Batman neměl na krku pouze najaté zabijáky nebo gangy kriminálníků, ale i policii a jelikož ještě nebyl veřejně známý tak po něm šli. Kromě toho byl Batmanův cíl vymýtit i zkorumpované živly v policejním oddělení. Bane si dokonce zjistil i Batmanovu pravou identitu a napadl Wayne Manor i s Batcavem kde napadl Alfreda. Všechno to začíná a končí ve věznici Blackgate, kde bude veliké finále s Banem a Jokerem o nastolení pořádku. Tady si Batman zatím u Gordona udělal svými činy a přesvědčovacími schopnostmi jeho dcery dobré jméno. Jinak Barbara Gordon je tu vyobrazena ještě mladá - tak 16 let, později na to započala její kariéra Batgirl a poté ta nešťastná příhoda s Jokerem, která jí dostane na vozík.


Závěr

Hra Batman Arkham Knight už nám pomalu klepe na dveře a já sám se nemůžu dočkat až mi přibude další místo zabírající bedna obsahující všechny ty krásné věcičky… Každopádně věřím a doufám, že tuto přicházející velikou hru si užijete tak jako si to hodlám užít já!

23. června už je za rohem! Jste připravení???
23. června už je za rohem! Jste připravení???
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Batman Arkham Story – Příběhový souhrn
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Bruce Wayne   2x   Tak to jsem rád, že jsem s článkem udělal někomu radost a že byl i užitečný... Abych řekl pravdu tak já sám nečekal s článkem takový úspěch :-)Bruce Waynebruce-wayne24219    23.6.2015 23:38 Bruce Wayne

Tak to jsem rád, že jsem s článkem udělal někomu radost a že byl i užitečný... Abych řekl pravdu tak já sám nečekal s článkem takový úspěch :-)

Ijacek.007   2x   klobouk dolu moc krásně sepsáno radost číst a vše si připomenout děkuji autorovy.Ijacek.007ijacek00721758    23.6.2015 15:11 Ijacek.007

klobouk dolu moc krásně sepsáno radost číst a vše si připomenout děkuji autorovy.

MoRt8   2x   Tak je to prozrazený. Je to Trautenberg!MoRt8mort88219    23.6.2015 09:24 MoRt8

Tak je to prozrazený. Je to Trautenberg!

Bruce Wayne   1x   Důstojnej by byl... To jo, ale... když to zvážíš tak Red Hood nebyl ten typ padoucha co by se přidal k naprostému zlu viz. ScareCrow... Vlastně to byl v podstatě hrdina/antihrdina, který nabídl gangsterům ochranu jak před konkurencí tak před Batmanem s tím, že budou obchodovat, ale budou se vyhýbat určitým místům... Red Hood chtěl pouze pomstu Jokerovy, který ho zabil a nechápal proč je vlastně ještě naživu, proč ho Batman nepomstil. V The NEW 52 už je vypodobněn jako Red Hood a jako Cool Guy - sice trochu bezcitnej, ale jinak Cool Guy :-D
Ohledně zbytku navrhovaných postav bych doporučil komiksy - Soví tribunál, Soví město, Smrt v rodině a pak Komiks R. I. P. :-)
Bruce Waynebruce-wayne24219
    22.6.2015 20:49
Bruce Wayne

Důstojnej by byl... To jo, ale... když to zvážíš tak Red Hood nebyl ten typ padoucha co by se přidal k naprostému zlu viz. ScareCrow... Vlastně to byl v podstatě hrdina/antihrdina, který nabídl gangsterům ochranu jak před konkurencí tak před Batmanem s tím, že budou obchodovat, ale budou se vyhýbat určitým místům... Red Hood chtěl pouze pomstu Jokerovy, který ho zabil a nechápal proč je vlastně ještě naživu, proč ho Batman nepomstil. V The NEW 52 už je vypodobněn jako Red Hood a jako Cool Guy - sice trochu bezcitnej, ale jinak Cool Guy :-D
Ohledně zbytku navrhovaných postav bych doporučil komiksy - Soví tribunál, Soví město, Smrt v rodině a pak Komiks R. I. P. :-)

Desmond Miles   2x   odkaz ]
neříkej že nevypadá jako Red Hood :-D
Desmond Milesdesmond-miles17917
    22.6.2015 20:34
Desmond Miles

odkaz ]
neříkej že nevypadá jako Red Hood :-D

Desmond Miles   1x   Tak ale uznej že Jason by byl opravdu důstojný soupeř :-DDesmond Milesdesmond-miles17917    22.6.2015 20:31 Desmond Miles

Tak ale uznej že Jason by byl opravdu důstojný soupeř :-D

Bruce Wayne   1x   Desmond: no jasné a je to názor do diskuse... Tady na zingu jsme to s pár dalšími lidmi řešili snad pod každým článkem (Shifty byl v tom taky zapojený :thumbup: ) . Padla jména jako Jason Todd/Red Hood, Thomas Wayne Jr. /OwlMan, Thomas Wayne Sr. , HUSH a spousta dalších jmen :-D Dokonce jsem cca před rokem byl smířený s tím, že už na 100% vím, kdo AK skutečně je díky IMDb, kde byl uveden herec, kterého jsem si spojil s postavou, kterou daboval v jednom animáku :-DBruce Waynebruce-wayne24219    22.6.2015 20:19 Bruce Wayne

Desmond: no jasné a je to názor do diskuse... Tady na zingu jsme to s pár dalšími lidmi řešili snad pod každým článkem (Shifty byl v tom taky zapojený :thumbup: ) . Padla jména jako Jason Todd/Red Hood, Thomas Wayne Jr. /OwlMan, Thomas Wayne Sr. , HUSH a spousta dalších jmen :-D Dokonce jsem cca před rokem byl smířený s tím, že už na 100% vím, kdo AK skutečně je díky IMDb, kde byl uveden herec, kterého jsem si spojil s postavou, kterou daboval v jednom animáku :-D

Desmond Miles   1x   Bruce
Mě to prostě nedá, furt mě to k Red Hoodovi hrozně láká :-D
Desmond Milesdesmond-miles17917
    22.6.2015 20:03
Desmond Miles

Bruce
Mě to prostě nedá, furt mě to k Red Hoodovi hrozně láká :-D

Bruce Wayne   1x   Shifty: Jestli vydržím? Nevím... Ty možná jo, ale na mne to má docela negativní dopad :-(. Ještě, že existují ty hry kde si můžeš vybít zlost - DisHonored, které jsem chtěl dohrát bez zabití to ve finální misi odneslo 33 lidí :-DBruce Waynebruce-wayne24219    22.6.2015 19:06 Bruce Wayne

Shifty: Jestli vydržím? Nevím... Ty možná jo, ale na mne to má docela negativní dopad :-(. Ještě, že existují ty hry kde si můžeš vybít zlost - DisHonored, které jsem chtěl dohrát bez zabití to ve finální misi odneslo 33 lidí :-D

Semuel   1x   shifty205: Tak i tobě přeji pevné nervy při čekání a hlavně ať se bez problému vyhnete spoilerům. A všem zlým lidem co by vám chtěli pokazit dobrodružství Batmana :)Semuelsemuel7507    22.6.2015 19:02 Semuel

shifty205: Tak i tobě přeji pevné nervy při čekání a hlavně ať se bez problému vyhnete spoilerům. A všem zlým lidem co by vám chtěli pokazit dobrodružství Batmana :)

shifty205   2x   Bruce: Víš, že se na to těším stejně jako ty a těch pár dní kvůli limitkce snad vydžíme. :-D Jinak moc pěkný souhrn ( ne že bych nějaký potřeboval :-D :-D)
Desmod: AK je přece Alfred to ví každý... :-D
shifty205shifty20525266
    22.6.2015 18:58
shifty205

Bruce: Víš, že se na to těším stejně jako ty a těch pár dní kvůli limitkce snad vydžíme. :-D Jinak moc pěkný souhrn ( ne že bych nějaký potřeboval :-D :-D)
Desmod: AK je přece Alfred to ví každý... :-D

Bruce Wayne   1x   Semuel: A jo net toho bude plnej! Hlavně je nutné se vyvarovat potencionálním spoilerům! Ještě, že nesleduji let's playe nebo jak se tomu říká... U této hry chci svůj vlastní First Feeling! :-) každopádně to není špatný nápad zakomponovat i fotky Edice :-)
Ratos: A právě pro tyhle případy byl článek cílen - pro ty co bude první zážitek s Batmanem až u Arkham Knighta nebo prostě jenom pro připomínku :-)
Desmond: O Red Hoodovi už spíš pochybuji... Bude to někdo novej... Postava, která získá svůj origin právě v tomhle díle... Jako vím je to blbé, že se třeba neobjevil už v komiksu v 80. letech... Každopádně o Thomasovi Eliotovi alias HUSHovi před rokem 2002 taky nikdo nevěděl a sepsali tam celou historii známosti mezi Waynem a jím právě v tomto komiksu. Nechejme se překvapit :-)
Bruce Waynebruce-wayne24219
    22.6.2015 16:21
Bruce Wayne

Semuel: A jo net toho bude plnej! Hlavně je nutné se vyvarovat potencionálním spoilerům! Ještě, že nesleduji let's playe nebo jak se tomu říká... U této hry chci svůj vlastní First Feeling! :-) každopádně to není špatný nápad zakomponovat i fotky Edice :-)
Ratos: A právě pro tyhle případy byl článek cílen - pro ty co bude první zážitek s Batmanem až u Arkham Knighta nebo prostě jenom pro připomínku :-)
Desmond: O Red Hoodovi už spíš pochybuji... Bude to někdo novej... Postava, která získá svůj origin právě v tomhle díle... Jako vím je to blbé, že se třeba neobjevil už v komiksu v 80. letech... Každopádně o Thomasovi Eliotovi alias HUSHovi před rokem 2002 taky nikdo nevěděl a sepsali tam celou historii známosti mezi Waynem a jím právě v tomto komiksu. Nechejme se překvapit :-)

Desmond Miles   1x   Moc pěkný souhrn.
BTW.... . kdo si teda myslíš že je Arkham Knight? :-D já si stojím za Red Hoodem, co ty?
Desmond Milesdesmond-miles17917
    22.6.2015 15:55
Desmond Miles

Moc pěkný souhrn.
BTW.... . kdo si teda myslíš že je Arkham Knight? :-D já si stojím za Red Hoodem, co ty?

Ratos   2x   Super souhrn pribehu! To se hodi , uz si to moc nepamatuju, zitra je to doma tak doufam ze me to chytne stejne jako arkham asylum, city me moc nebavilo ....Ratosratos11417    22.6.2015 14:10 Ratos

Super souhrn pribehu! To se hodi , uz si to moc nepamatuju, zitra je to doma tak doufam ze me to chytne stejne jako arkham asylum, city me moc nebavilo ....

Semuel   1x   Bruce Wayne: No tak to je super, snad to pro tebe bude ten týden k přežití, hlavně když se zítra začne plnit net vším o Batmanovi :) Tak to vydrž a doufám že u recenze budou i fotečky z té tvé edice :thumbup:Semuelsemuel7507    22.6.2015 13:11 Semuel

Bruce Wayne: No tak to je super, snad to pro tebe bude ten týden k přežití, hlavně když se zítra začne plnit net vším o Batmanovi :) Tak to vydrž a doufám že u recenze budou i fotečky z té tvé edice :thumbup:

Bruce Wayne   1x   Tak je to jisté - volali mi z obchodu, že klasické edice budou mít naskladněné už zítra, ale limitka bude mít pár dní zpozdění... Nebude to však do toho 14. července... Prý tak do konce týdne :-)Bruce Waynebruce-wayne24219    22.6.2015 12:58 Bruce Wayne

Tak je to jisté - volali mi z obchodu, že klasické edice budou mít naskladněné už zítra, ale limitka bude mít pár dní zpozdění... Nebude to však do toho 14. července... Prý tak do konce týdne :-)

Bruce Wayne   1x   Taky doufám... Oni podobné řeči kolovali i u vydání PC verze Arkham Orgins, která se podle nějakých informací měla zdržet asi o týden, ale přitom vyšla v den kdy vyjít měla... Zítra se prostě půjdu zeptat na pobočku, kde mám hru objednanou co je na tom pravdy a jestli už jí mají na skladě a připravenou pěkně na skladě :-)Bruce Waynebruce-wayne24219    21.6.2015 19:16 Bruce Wayne

Taky doufám... Oni podobné řeči kolovali i u vydání PC verze Arkham Orgins, která se podle nějakých informací měla zdržet asi o týden, ale přitom vyšla v den kdy vyjít měla... Zítra se prostě půjdu zeptat na pobočku, kde mám hru objednanou co je na tom pravdy a jestli už jí mají na skladě a připravenou pěkně na skladě :-)

Semuel   1x   Bruce Wayne: No tak doufám že ti psaní půjde hezky od ruky a to datum toho 14. července se nepotvrdí a dodají ty Limitované edice nejpozději pár dní po vydání, budu držet palce aby jsi se dočkal co nejdříve. :-) :thumbup:Semuelsemuel7507    21.6.2015 18:28 Semuel

Bruce Wayne: No tak doufám že ti psaní půjde hezky od ruky a to datum toho 14. července se nepotvrdí a dodají ty Limitované edice nejpozději pár dní po vydání, budu držet palce aby jsi se dočkal co nejdříve. :-) :thumbup:

Bruce Wayne   1x   Díky moc za názor :-) Jinak článek/recenzi na BAK mám ve svém plánu napsat už dlouho a rád bych zase vytáhl z článku něco víc co bych ohraničil pod nápis Spoiler... Možná něco podobného jako s mým článkem na Bioshock Infinite :-) . Jenom doufám, že se vyvrátí ta věc s odkladem Limitovaných Edic, které podle Gamecastu přesunuli na 14. července... :-(Bruce Waynebruce-wayne24219    21.6.2015 18:16 Bruce Wayne

Díky moc za názor :-) Jinak článek/recenzi na BAK mám ve svém plánu napsat už dlouho a rád bych zase vytáhl z článku něco víc co bych ohraničil pod nápis Spoiler... Možná něco podobného jako s mým článkem na Bioshock Infinite :-) . Jenom doufám, že se vyvrátí ta věc s odkladem Limitovaných Edic, které podle Gamecastu přesunuli na 14. července... :-(

Semuel   1x   Super počtení vážně se těším na tvé dojmy z nového dílu...Jen doufám že to bude v době kdy už ho budu mít taky za sebou :D Za mě jsi to shrnul perfektně a článek si zaslouží pozornost a Like.Semuelsemuel7507    21.6.2015 15:57 Semuel

Super počtení vážně se těším na tvé dojmy z nového dílu...Jen doufám že to bude v době kdy už ho budu mít taky za sebou :D Za mě jsi to shrnul perfektně a článek si zaslouží pozornost a Like.

O autorovi blogu

Bruce Wayne
Bruce Wayne
Muž, 23 let, České Budějovice

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Bruce Wayne – jsem miliardář, playboy a filantrop.

Jsem vlastníkem firmy zvané Wayne Enterprises – tedy blog zde na zingu... Píši zde recenze, články a další možné. Ale co píšu to píšu, baví mě to a rád debatuji :-) . Mám svůj názor a rád se o něj dělím.

Jsem hráč co vyrostl spíše na konzoli a to na PS One a PS2… PS3 vystřídali rovnou dva počítače a nyní to kombinuji s hraním na PS4.

"I made a promise on the grave of my parents that I would rid this city of the evil that took their lives"

Tak jo...

Myslím, že nemá cenu vypisovat co všechno mne baví… Zjistil jsem, že poslední dobou se to dost často mění protože vychází stálé nové a nové věci. U her se však stejně pokusím něco vypsat. Vypsal bych nějaký ten žebříček, ale určit jeho pořadí bych musel svést velký souboj sám se sebou…

Mezi mé nejoblíbenější herní díla patří: Batman Arkham Universe, Série Metal Gear Solid, Mass Effect, Zaklínač, Resident Evil/Biohazard a takový jeho odkaz The Evil Within, Crysis, The Last of Us, Uncharted, Max Payne, Bioshock, Deus Ex, Assassin's Creed, Until Dawn… Takže vidíte je toho vážně dost a i víc co jsem zde nenapsal (třeba Old Schoolovky). Samozřejmě to není ani nijak seřazené – vypsal jsem hry co mi zrovna prošli hlavou. Rád hry kupuji a jsem krabičkář…

Z knih a komiksů: nejraději preferuji Batmana, Zaklínače, Pána prstenů, Metro 203_ a jiné.

Filmy a seriály: U filmů se též nejde nějak rozhodnout… Jsou jich kvanta, ale mezi ty nej patří Bondovky, Tarantinovky (žánry sámy o sobě), mafiánské filmy, Sci-fi/Fantasy, Horory, nebo filmy o přežití v postapo světě (Mad Max). V seriálech už však mám svůj Top č. 1 a tím je Britský seriál Červený Trpaslík! A pak už se to veze na The Walking DEAD, Gotham, Dexter, Preacher, Lucifer, South Park, Arrow, Spartacus a stovka dalších. Taky dost ujíždim na trilogii Evil Dead a jeho seriálová verze je dost velkým překvápkem...

"We have been here before. We watch your petty world slumbering. You cannot defy the cold of our steel. You can only surrender."

- King of the Wild Hunt

Muzika: Vyrůstal jsem na německé kapele RAMMS+EIN a na starých klasikách ze staré školy jako Deep Purple, AC/DC, Black Sabbath (Ozzy), Rob Zombie a jiné. Též do mých klasik spadá i Johnny Cash. Preferuji tedy Rock, Metal, Rock 'n' Roll a bla bla bla… Hodně časů strávím při poslechu Soundtracků – Hanz Zimmer a Two Steps from Hell mluví za vše.

Přátelé mě znají pod přezdívkou ScarFace nebo CHUCK... Především jako ScarFace_V8 – ScarFace protože mám hodně rád tento film a V8 protože mám rád Americké osmi-válcové motory.

Můj stroj. A ne – nemyslím Batmobile...

CPU: AMD A8 3870 3.0GHz Black Edition

GPU: AMD Radeon HD 7850 DC2 2GB DDR5

Deska: Gigabyte GA-A75M-UD2H

RAM: Kingston 8GB DDR3

Zdroj: Seasonic 500W

"I'm going to show the Arkham Knight what happens when he messes with my city!"

Tímto bych to chtěl zakončit... Pokud si mě chcete přidat do přátel – přidejte a přidám taky... Budu jenom rád...

Tak Ádios.

Založit herní BLOG