Uživatel nepřihlášen
Wayne Enterprises
RSS kanál blogu
Píše: Bruce Wayne - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wayne Enterprises

Co víme o - The Evil Within 2

Středa 13.9.2017 18:44 - Autor: Bruce Wayne
To se mi líbí

Co víme o - The Evil Within 2Pokračování úžasného Survival Horroru z roku 2014 nám už klepe na dveře. Doslova... hra, která byla Bethesdou ohlášená na letošní E3 vychází přesně za měsíc a studio nás v poslední době zásobuje novinkami. Takže co víme? Pojďme si to shrnout!

Vítejte ve STEMu… Znova!

Tři roky po hrůzných událostech vražd ve městě Krimson City a v nedobrovolně navštíveném světě vytvořeným Ruvikovou zvrácenou myslí pomocí stroje STEM se Sebastian Castellanos snaží dát dohromady ve snaze skoncovat s tajemnou organizací Mobius. Nyní už ve skutečném světě se ale setkává akorát s nedůvěrou ze strany lidí neboť není nikdo naživu kdo by mohl hrůzné události dosvědčit. Proto si každý myslí, že se Sebastian úplně zbláznil a tak opět pohlíží na svět očima alkoholika. Mobius ho připravil o všecko… o manželku, o dceru, o přátele, o parťáky.Nyní se však naskytla nová naděje! Sebastian se dozvídá, že jeho dcera Lily, je stále naživu .Ta měla údajně uhořet po neúspěšném pokusu o odstranění Sebovi ženy Myry, která pracovala na případech únosů a vražd v Krimson City. Co je ale horší je to, že Mobius Lily použil jako jádro STEMu. Přístroj je tedy založen na její mysli a vzpomínkách. Sebastian se za pomocí Juli Kidman dobrovolně vrací do nového světa vytvořený STEMem, který vyobrazuje nové prostředí maloměsta zvané Union.Stefano Valentino, Obscuro nebo Gigling Guardian?

Očekávám v The Evil Within 2 pořádnou kupu obrovských a děsivých monster. Ačkoliv se vrací krapet pozměněný Haunted tak všichni víme, že nejsou těmi hlavními co nám bude dělat potíže. Haunted jako potrestaní lidé jsou vedlejším produktem něco jako jsou Zombie z T-Viru. Téměr každé monstrum se pokaždé vázalo k citům jeho stvořitele – Trauma k Ruvikovu nepochopení a neusměrňování rodiči, Sadista z jeho zvrácené sadistické nátury nebo monstra zvaného Keeper chránící Ruvikovu minulost jež ztrestá každého kdo se blízko ní ocitne.

Jakožto hlavní mozek STEMu Ruvik, který měl téměř neomezenou moc nad celým světem vytvářel vlastní monstra, ovlivňoval realitu a dohlížel na své zvrácené hřiště. Tentokrát je ale hlavním mozkem Lily Castellanos. Jakou úlohu v tom, ale hraje Stefano Valentino? Jakto že má ve STEMu takovou moc? Jak se tam dostal? Je snad nějakým výplodem Lilyina mozku (něco jako Laura) nebo je v tom něco víc? Přece jen tak náhodný kolemjdoucí nedostane takové schopnosti. Jisté zřejmě bude akorát to, že ačkoliv nám bude tvořit některé druhy monster, nejvíc se bude vázat k monstru zvané Obscuro.Stefano Valentino je bývalí válečný fotograf, který během služby přišel o oko. Je takovým tím jiným druhem umělce, jež vidí krásu v něčem jiném než běžní umělci. Rád zvěčňuje lidi ve stavu před smrtí v utrpení a bolestech obzvláště ve světě kde si může dělat co chce. V jeho zájmu má se Sebastianovou dcerou vlastní plány, které jistě nebudou pěkné.

Jedním takovým zajímavým monstrem, které nám představilo Gameplay video na nás hra uvrhne už v druhé kapitole dívka s černými vlasy v červených šatech a pořádně širokým úsměvem. Už jste si asi říkali, že dívka stejného popisu přece nesmí v takové hře chybět. I když tohle monstrózně zase tolik nevypadá… nebo jo? Podívejte se na video ↓.

Gigling Guardian aneb jak se monstrum zřejmě bude jmenovat mi svým vzhledem hodně připomíná Alex po užití Uroboros Viru v Resident Evil Revelations 2. Mohutné tělo držící pouze na samotné páteři avšak zde veškerá podobnost končí. Tři hlavy, mohutná černá hříva, cirkulárka na pravé ruce či chapadlo z levé ruky. Monstrum vypadá skvěle, děsivě, démonicky… má všecky mé sympatie.

Od šíleného fotografa a jeho šílenou fotografku, přes broukající si „Mamá“ až po Hihňajícího strážce… No máme se na co těšit.

Nový trailer nám ukázal další nové záběry z hraní, nové lidi nebo i nové monstrum, které potkáme. O Stefanovi víme už poměrně dost… O druhém vyšinutém nepřítelovi obývajícím STEM toho na druhou stranu pořádně nic nevíme. Jenom jeho jméno – Theodore.Theodore se ukázal už na konci ohlašovacího traileru kde se projevoval jako vůdce sekty. Stejně jako Stefano, který se zdá být spojen s monstrem zvané Obscuro bude i Theodore spojen s monstrem ukázaném v novém traileru. Tento humanoidní tvor se zvláštní maskou připomínající plynovou připojeno ke vzduchové bombě jistě preferuje očistu ohněm.Trailer nám též ukázal, že ve hře celou tu dobu nebudeme jednat samy. Ve STEMu budeme narážet na ztracené agenty Mobiusu, kteří nám v určitých momentech nabídnou pomocnou ruku. Jejich využití se jistě budou víceméně podobat spolupráci s Josephem Odou (copak s ním asi je?). Už můžeme vědět, že hra bude otevřenější než její předchůdce. Lokality budou rozšířenější, více k prohledání zajímavých věcí, střípků příběhu, vedlejších úkolů nebo zdrojů pro tvorbu věcí. Mimo to budeme moci nalézt i Sebastianův psychologický profil mapující nám události během těch tří let mezi první a druhým dílem.

Vzhledem k tomu, že nový STEM je založený na mysli Lily je STEM založený i na Sebastianových vzpomínkách, které mohou silně ovlivnit vše co zde můžeme potkat.

Herní prvky

Dle tvrzení tvůrců bude mít The Evil Within 2 propracovanější psychologickou část hororu. Do hry se vrací systém vylepšování postavy i jistý druh craftingu. Vylepšování schopností postavy se týká pěti možných rozšíření – Health, Stealth, Combat, Recovery nebo Athletism.

  • Health: Není potřeba ani pořádně vysvětlovat – chcete-li ve světě déle přežít, musíte se starat o své zdraví. Zlepšení odolnosti vůči útokům krvežíznivých nepřátel se bude více než hodit.

  • Stealth: Druhé rozšíření potěší trpělivé hráče co si užívají plížení za zády nepřátel a nebo jejich tiché eliminace. Vylepšení nám nabídne možnosti jako rychlejší avšak tišší pohyb při krčení nebo větší dosah na nepřátele při tichém útoku.

  • Combat: Toto dovednostní rozšíření je pravým opakem kategorie Stealth. Nabízí možnosti vylepšení pro boj na blízko nebo pro vaše zbraně. U zbraní nesmí chybět taková vylepšení jako jejich účinnost, kapacita zásobníku, přesnější míření, rychlost střelby nebo šanci na kritický zásah.

  • Recovery: Tato dovednost bude zaměřena na to jak rychle a kolik ze zdraví se vám obnoví po použití léčivé injekce. Též i jejich množství nebo jejich případné automatické použití v případě nouze.

  • Athletism: Stejně jak v prvním díle bylo kolikrát lepší dát se před nepřáteli spíše na útěk než se s nimi střetnout. Nepřátelé jsou nebezpeční, nelítostní a půjdou do nás vším možným. Toto rozšíření nám umožní zvýšit Sebastianovu výdrž nebo šanci na automatické uhnutí před jistými druhy útoků (takový obrácený critical hit).

Vzhledem k tomu, že už je Sebastian ve STEMu dobrovolně tak je přece nutné zajistit si nějakou možnost jak komunikovat s vnějším světem. Hlavním kontaktem je Juli Kidmanová známá z prvního dílu kde byla podstrčena tajemnou organizací jako nováček v týmu vyšetřující případy pohřešovaných osob včetně Sebastianovo ženy. K tomu nám dopomůže speciální zařízení přes které nám bude dávat rady ohledně postupu nebo k hledání schovaných předmětů.Zajímavosti z vývoje hry

Vývoj The Evil Within 2 začal v březnu 2015 poté co v Tango Gameworks dokončili vývoj posledního DLC pro první hru. Shinji Mikami odstoupil z postu režiséra a stal se producentem a dohlížitelem pro vývoj hry. Režie byla přiřazena Johnu Johanasovi, který byl osobně vybrán Mikamim, který v něm viděl mnoho talentu.

Příběh byl svěřen do rukou Hajime Ishimine a Trentu Hooga. Jejich zaměřením bylo udělat příběh jednodušší jako odpověď kritikům první hry, kteří ji označili jako příliš komplikovanou od začátku do konce. Přecházení lokací a náhlé změny se z první hry též navrátí avšak pod taktem Johanase budou více vysvětlené kdy a jak k tomu došlo.

„Udělat příběh jednodušší jako odpověď kritikům...“. Tohle mne osobně hodně nasírá. Já osobně miluji složité příběhy k jejichž pochopení musím učinit více než hru jednou dohrát. Svým způsobem hra ztratí to co ji podle mne činilo tak skvělou… ehm – super no.

Ohraničení obrazu 2,5:1 vévodící první hře (než ho tvůrci sami odstranili) bylo z dvojky odstraněné úplně z důvodů negativních reakcí hráčů ačkoliv se týmu stojící za hrou líbil. Sám jsem s tím neměl problém… Vysoké FOV je něco co do Survival Horroru skutečně nepatří a právě Letterbox tohle o dost víc umocnil.

Poslední slova na závěr

The Evil Within 2 vyhlížím už od prvního dílu, kde jsem si na konci říkal, že tohle musí dostat dvojku. Zároveň první hra, která mě donutila pořídit si Season Pass abych se více ponořil do příběhu, který mne naprosto uchvátil. Je mi jedno co letos vyšlo nebo vyjde (krom RE7)… ačkoliv očekávám ještě další tři hry – tohle bude číslo jedna tohoto roku!


Tisk
Štítky: The Evil Within
Hodnocení:
( Zbývají 2 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Co víme o - The Evil Within 2
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Bruce Wayne   1x   Taky beru hrnek... Kéž by dvojka dostala přebal podobný tomu co mela jednička ne prostě základ...Bruce Waynebruce-wayne24219    20.9.2017 10:36 Bruce Wayne

Taky beru hrnek... Kéž by dvojka dostala přebal podobný tomu co mela jednička ne prostě základ...Komentář byl autorem naposledy upraven 20.9.2017 10:45

Původní verze před úpravami:Taky beru hrnek... Kez by dvojka dostala přebal podobný tomu co mela jednička ne prostě základ...

Ratos   1x   Ale jen l, to si muzou nechat, ja jdu do hrnku...Ratosratos11417    19.9.2017 08:46 Ratos

@ odpověď na komentář od fehrplay:Ale jen l, to si muzou nechat, ja jdu do hrnku...

fehrplay napsal:Na x zone dávají luxusní tričko k pre orderu.

Bruce Wayne   2x   Jsem rád, že se článek líbil :-)

@Alphonse800: Tak to jsi mě dost překvapil... Myslel jsem, že lidé nadávali jen na PC verzi... Já osobně neměl problém. Na PC jsem neměl problém... Po odemknutí možnosti 60-ti FPS jsem měl největší propad asi na 48 FPS a zpočátku jsem taky problém neměl - stálých 30... Když se to tak vezme tak TEWko dotáhlo k dokonalosti pojem "Vedlejší postavy" - víme že by tam měli být, ale nevíme o nich... Nehledě na to, že pro postavy bylo nebezpečné aby byli poblíž sebe - viz ty záchvaty. Víc vedlejší postavy jsi poznal až v DLCéčkách.

@Tessy94: Přečti si komenty pod mojí reckou na hru... Většina lidí hru nechápe, je odsuzována za její filmovost nebo prostě nejsou takovými těmi zvrácenými parchanty... A nebo je to prostě Satyr :D

@fehrplay: Jinde dávají třeba hrnek s tématikou Unionu... Takže je otázka jestli u hraní budu mít na sobě tričko s motivem hry nebo z hrnku popíjet bourbon :D

SPOILER ↓

@garrett0901: Přesně tak :D ... Oni hlavně ty dvě DLCéčka sice přinesly nějaké odpovědi, ale zároveň přinesly nové otázky... Ani jeden ze závěru nevypadal skutečně a vzhledem k tomu ukázání realit od sebe lišící se tak jestli jsou zkutečně vůbec mimo STEM (když se najednou postava probudila) ... Administrátorovo "No one is. " na konci tomu tak příliš nepomohlo... Myra bude dost oříšek... Pochybuji, že jí v Mobiusu vymyly mozek a udělaly jednou z nich... Zdála se tam dost váženou osobou a to že je dcera naživu tomu opět nepomáhá... Joseph by neměl být mrtvej... V The Consequence jak jsi našel bandu ve vanách kolem STEMu tak jsi mohl u živých postav slyšet bušení srdce - u Seba bušilo, u Josepha taky, Leslieho taky, pak pár dalším lidem ne včetně Jimeneze... Otázkou, ale je co ním je? :D Ruvik je k dnešním normám takovou tou běžnou postavou, která je spíš oběť než záporák... Ačkoliv by spíš figurkou Mobiusu tak jako postava byl fakt skvělej
Bruce Waynebruce-wayne24219
    14.9.2017 23:48
Bruce Wayne

Jsem rád, že se článek líbil :-)

@Alphonse800: Tak to jsi mě dost překvapil... Myslel jsem, že lidé nadávali jen na PC verzi... Já osobně neměl problém. Na PC jsem neměl problém... Po odemknutí možnosti 60-ti FPS jsem měl největší propad asi na 48 FPS a zpočátku jsem taky problém neměl - stálých 30... Když se to tak vezme tak TEWko dotáhlo k dokonalosti pojem "Vedlejší postavy" - víme že by tam měli být, ale nevíme o nich... Nehledě na to, že pro postavy bylo nebezpečné aby byli poblíž sebe - viz ty záchvaty. Víc vedlejší postavy jsi poznal až v DLCéčkách.

@Tessy94: Přečti si komenty pod mojí reckou na hru... Většina lidí hru nechápe, je odsuzována za její filmovost nebo prostě nejsou takovými těmi zvrácenými parchanty... A nebo je to prostě Satyr :D

@fehrplay: Jinde dávají třeba hrnek s tématikou Unionu... Takže je otázka jestli u hraní budu mít na sobě tričko s motivem hry nebo z hrnku popíjet bourbon :D

SPOILER ↓

@garrett0901: Přesně tak :D ... Oni hlavně ty dvě DLCéčka sice přinesly nějaké odpovědi, ale zároveň přinesly nové otázky... Ani jeden ze závěru nevypadal skutečně a vzhledem k tomu ukázání realit od sebe lišící se tak jestli jsou zkutečně vůbec mimo STEM (když se najednou postava probudila) ... Administrátorovo "No one is. " na konci tomu tak příliš nepomohlo... Myra bude dost oříšek... Pochybuji, že jí v Mobiusu vymyly mozek a udělaly jednou z nich... Zdála se tam dost váženou osobou a to že je dcera naživu tomu opět nepomáhá... Joseph by neměl být mrtvej... V The Consequence jak jsi našel bandu ve vanách kolem STEMu tak jsi mohl u živých postav slyšet bušení srdce - u Seba bušilo, u Josepha taky, Leslieho taky, pak pár dalším lidem ne včetně Jimeneze... Otázkou, ale je co ním je? :D Ruvik je k dnešním normám takovou tou běžnou postavou, která je spíš oběť než záporák... Ačkoliv by spíš figurkou Mobiusu tak jako postava byl fakt skvělej

fehrplay   1x   Na x zone dávají luxusní tričko k pre orderu.fehrplayfehrplay56494    14.9.2017 21:36 fehrplay

Na x zone dávají luxusní tričko k pre orderu.

Tessy94   2x   @Alphonse800 : Jo to chapu, rekl bych ze The Evil Within je zrovna hra, ktera si hure hleda to spravne publikum :D

Jinak musim rict, moc hezke shrnuti. . Docela se tesim, jestli se dozvime co delali mezitim postavy s jednicky.... Co se stalo s Ruvikem, s Myrou , co mezitim delala Kidmanova? :D Wau...doufam, ze to bude opravdovej nasleh :D
Tessy94tessy9431994
    14.9.2017 18:59
Tessy94

@Alphonse800 : Jo to chapu, rekl bych ze The Evil Within je zrovna hra, ktera si hure hleda to spravne publikum :D

Jinak musim rict, moc hezke shrnuti. . Docela se tesim, jestli se dozvime co delali mezitim postavy s jednicky.... Co se stalo s Ruvikem, s Myrou , co mezitim delala Kidmanova? :D Wau...doufam, ze to bude opravdovej nasleh :D

garrett0901   1x   Opravdu pěkné shrnutí...jedničku jsem miloval přehrál jsem ji tolikrát že ani nevím kolikrát to vlastně bylo :D a to mě také donutilo si pořídit season pass což byl také můj první season pass...no a také netrpělivě čekám na dvojku a mám spoustu otázek například co se stalo s Ruvikem na konci se přece dostal do Leslieho...nebo s Josephem neviděl jsem ho mrtvého ve vaně nebo jak to že Myra pracuje pro Mobious...a takhle bych mohl pokračoval dál...a také doufám že budou hlavní záporaci aspoň tak dobrý jako v jedničce, jelikož Ruvik byl fakt hustej týpek :D na ten jeho hlas prostě jen tak nezapomenugarrett0901garrett090162983    14.9.2017 18:44 garrett0901

Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběBceniqh cěxaé fueahgí...wrqavčxh wfrz zvybiny cřrueáy wfrz wv gbyvxeág žr nav ariíz xbyvxeág gb iynfgaě olyb :Q n gb zě gnxé qbahgvyb fv cbříqvg frnfba cnff pbž oly gnxé zůw ceiaí frnfba cnff...ab n gnxé argecěyviě črxáz an qibwxh n záz fcbhfgh bgámrx ancříxynq pb fr fgnyb f Ehivxrz an xbapv fr cřrpr qbfgny qb Yrfyvrub...arob f Wbfrcurz arivqěy wfrz ub zegiéub ir inaě arob wnx gb žr Zlen cenphwr ceb Zbovbhf...n gnxuyr olpu zbuy cbxenčbiny qáy...n gnxé qbhsáz žr ohqbh uyniaí mácbenpv nfcbň gnx qboeý wnxb i wrqavčpr, wryvxbž Ehivx oly snxg uhfgrw gýcrx :Q an gra wrub uynf cebfgě wra gnx armncbzrahOpravdu pěkné shrnutí...jedničku jsem miloval přehrál jsem ji tolikrát že ani nevím kolikrát to vlastně bylo :D a to mě také donutilo si pořídit season pass což byl také můj první season pass...no a také netrpělivě čekám na dvojku a mám spoustu otázek například co se stalo s Ruvikem na konci se přece dostal do Leslieho...nebo s Josephem neviděl jsem ho mrtvého ve vaně nebo jak to že Myra pracuje pro Mobious...a takhle bych mohl pokračoval dál...a také doufám že budou hlavní záporaci aspoň tak dobrý jako v jedničce, jelikož Ruvik byl fakt hustej týpek :D na ten jeho hlas prostě jen tak nezapomenuKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alphonse800   2x   V první řadě mě štval technický stav hry na ps4, propady fps a graficky žádná hitparáda. Chápu, že příběh byla halucinace, ale vedlejší postavy mi vůbec nepřirostli k srdci a bylo mi tak nějak fuk co se s nimi stane, zkrátka neužil jsem si to tolik jak jsem si představoval.Alphonse800alphonse8007485    14.9.2017 13:45 Alphonse800

@ odpověď na komentář od Tessy94:V první řadě mě štval technický stav hry na ps4, propady fps a graficky žádná hitparáda. Chápu, že příběh byla halucinace, ale vedlejší postavy mi vůbec nepřirostli k srdci a bylo mi tak nějak fuk co se s nimi stane, zkrátka neužil jsem si to tolik jak jsem si představoval.

Tessy94 napsal:Proc znechucene? ...Ja si jednicku opravdu hodne uzivam. Rozhodne si druhy dil poridim, protoze to bude fakt narez :D

Tessy94   1x   Proc znechucene? ...Ja si jednicku opravdu hodne uzivam. Rozhodne si druhy dil poridim, protoze to bude fakt narez :DTessy94tessy9431994    14.9.2017 09:28 Tessy94

@ odpověď na komentář od Alphonse800:Proc znechucene? ...Ja si jednicku opravdu hodne uzivam. Rozhodne si druhy dil poridim, protoze to bude fakt narez :D

Alphonse800 napsal:Díky za shrnující informace, popravdě jsem jedničku znechuceně odinstaloval hned po závěrečných titulcích. A to mám tento druh her (všechno podobné RE4) moc rád, což mě asi jediné nutí druhý díl sledovat.

Alphonse800   1x   Díky za shrnující informace, popravdě jsem jedničku znechuceně odinstaloval hned po závěrečných titulcích. A to mám tento druh her (všechno podobné RE4) moc rád, což mě asi jediné nutí druhý díl sledovat.Alphonse800alphonse8007485    13.9.2017 22:26 Alphonse800

Díky za shrnující informace, popravdě jsem jedničku znechuceně odinstaloval hned po závěrečných titulcích. A to mám tento druh her (všechno podobné RE4) moc rád, což mě asi jediné nutí druhý díl sledovat.

O autorovi blogu

Bruce Wayne
Bruce Wayne
Muž, 23 let, České Budějovice

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Bruce Wayne – jsem miliardář, playboy a filantrop.

Jsem vlastníkem firmy zvané Wayne Enterprises – tedy blog zde na zingu... Píši zde recenze, články a další možné. Ale co píšu to píšu, baví mě to a rád debatuji :-) . Mám svůj názor a rád se o něj dělím.

Jsem hráč co vyrostl spíše na konzoli a to na PS One a PS2… PS3 vystřídali rovnou dva počítače a nyní to kombinuji s hraním na PS4.

"I made a promise on the grave of my parents that I would rid this city of the evil that took their lives"

Tak jo...

Myslím, že nemá cenu vypisovat co všechno mne baví… Zjistil jsem, že poslední dobou se to dost často mění protože vychází stálé nové a nové věci. U her se však stejně pokusím něco vypsat. Vypsal bych nějaký ten žebříček, ale určit jeho pořadí bych musel svést velký souboj sám se sebou…

Mezi mé nejoblíbenější herní díla patří: Batman Arkham Universe, Série Metal Gear Solid, Mass Effect, Zaklínač, Resident Evil/Biohazard a takový jeho odkaz The Evil Within, Crysis, The Last of Us, Uncharted, Max Payne, Bioshock, Deus Ex, Assassin's Creed, Until Dawn… Takže vidíte je toho vážně dost a i víc co jsem zde nenapsal (třeba Old Schoolovky). Samozřejmě to není ani nijak seřazené – vypsal jsem hry co mi zrovna prošli hlavou. Rád hry kupuji a jsem krabičkář…

Z knih a komiksů: nejraději preferuji Batmana, Zaklínače, Pána prstenů, Metro 203_ a jiné.

Filmy a seriály: U filmů se též nejde nějak rozhodnout… Jsou jich kvanta, ale mezi ty nej patří Bondovky, Tarantinovky (žánry sámy o sobě), mafiánské filmy, Sci-fi/Fantasy, Horory, nebo filmy o přežití v postapo světě (Mad Max). V seriálech už však mám svůj Top č. 1 a tím je Britský seriál Červený Trpaslík! A pak už se to veze na The Walking DEAD, Gotham, Dexter, Preacher, Lucifer, South Park, Arrow, Spartacus a stovka dalších. Taky dost ujíždim na trilogii Evil Dead a jeho seriálová verze je dost velkým překvápkem...

"We have been here before. We watch your petty world slumbering. You cannot defy the cold of our steel. You can only surrender."

- King of the Wild Hunt

Muzika: Vyrůstal jsem na německé kapele RAMMS+EIN a na starých klasikách ze staré školy jako Deep Purple, AC/DC, Black Sabbath (Ozzy), Rob Zombie a jiné. Též do mých klasik spadá i Johnny Cash. Preferuji tedy Rock, Metal, Rock 'n' Roll a bla bla bla… Hodně časů strávím při poslechu Soundtracků – Hanz Zimmer a Two Steps from Hell mluví za vše.

Přátelé mě znají pod přezdívkou ScarFace nebo CHUCK... Především jako ScarFace_V8 – ScarFace protože mám hodně rád tento film a V8 protože mám rád Americké osmi-válcové motory.

Můj stroj. A ne – nemyslím Batmobile...

CPU: AMD A8 3870 3.0GHz Black Edition

GPU: AMD Radeon HD 7850 DC2 2GB DDR5

Deska: Gigabyte GA-A75M-UD2H

RAM: Kingston 8GB DDR3

Zdroj: Seasonic 500W

"I'm going to show the Arkham Knight what happens when he messes with my city!"

Tímto bych to chtěl zakončit... Pokud si mě chcete přidat do přátel – přidejte a přidám taky... Budu jenom rád...

Tak Ádios.

Založit herní BLOG