Uživatel nepřihlášen
Wayne Enterprises
RSS kanál blogu
Píše: Bruce Wayne - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wayne Enterprises

Spoilerová recenze/rozbor: Justice League

Čtvrtek 23.11.2017 20:39 - Autor: Bruce Wayne
To se mi líbí

Spoilerová recenze/rozbor: Justice League16. listopadu 2017 – den, který očekával snad každý komiksový nadšenec, fanoušek, nerd, geek, já. Proč? Justice League! První filmové zpracování nejslavnější týmovky světa, které mělo v prvním filmu složit ty nejlepší hrdiny a postavit je proti nové a velmi mocné hrozbě. Zda-li film stál za to se dozvíte v článku.

Nevím jak začít… Obvykle články začínám popisem příběhu, ale tady mám jaksi mezery. Takže to vezmu úplně od začátku…

Začalo to v momentu kdy byl film již dotočený a nacházel se v postprodukci. Jeho stopáž byla stanovena na 171 minut. S výsledným materiálem, který nám byl představován v trailerech byl uspokojující, skvělý a nadchl spoustu lidí a to převážně ty co film vyhlížejí už nějakou tu dobu. Bohužel ale režisér Zack Snyder byl nucen od projektu odstoupit z důvodu úmrtí v rodině kdy si na život sáhla jeho dcera Autumn. Tato tragická událost donutila Snydera odejít aby strávil nějaký ten čas po boku své rodiny. Film tím hodně utrpěl – v tomto případě přišel hned o dva producenty protože jedním z nich byla manželka samotného režiséra – Deborah Snyder.


K projektu se nachomýtl režisér prvních dvou Avengerů Joss Whedon, který převzal otěže po Snyderovi. Whedon mi přišel v pořádku – prostě takový nerd/geek, který si vydobyl u WB to, že by chtěl natočit sólovku Batgirl. Tím u mne hodně stoupl v ceně. Bohužel nedlouho nato byli nařízené dotáčky, přetáčky a různé úpravy filmu. A najednou se stopáž zkrouhla na 121 minut z čehož si ještě takových 10-15 minut stáhli závěrečné titulky.

Při sledování filmu mi přišlo jako by ve WB opět nevěděli co s nůžkami. Prostě jakoby vzali natočený materiál a ustřihli kousek tady a pak zase támhle a než jsme se nadáli, dostali jsme film, který ani z jedné čtvrtiny nenaplnil Snyderovu vizi. Nehledě na to, že je film okradený o celých 50 minut materiálu!

Seznam vystřižených/nahrazených a upravených scén

Jak píšu výše tak z filmu se doslova vytratilo celých 50 minut materiálu. To znamená, že celé složení týmu, různé vysvětlivky, všechny lákadla a všechny dotáčky museli být vecpané cca do 1 hodiny 50-ti minut počítáme-li čistý film bez závěrečných titulků. Když jsem si po shlédnutí filmu pročítal seznam vystřižených scén tak jsem se nestačil divit. Pojďme si povědět co se nakonec do filmu nedostalo, bylo kompletně nahrazené a nebo upravené. Vypíšu nějaké ty důležité a můj názor k tomu...

Záběry vzrůstající zločinnosti po smrti Supermana.“ - od smrti Supermana se zvedla zločinnost a proč? Protože je Superman mrtvý... Z celé té zločinnosti je však ukázaný jen moment kdy tam chlápek napadá Araba a pak hurá do banky na nespecifikovaném místě kde zakročuje WW. Nic jiného tam prostě nebylo.

Cameo scény Dinah Lance/Black Canary, Vulka a Iris West. Plus větší účast Mery.“

Mera
Mera

"Steppenwolf vypráví o Darkseidovi, o starých bozích a o tom proč je ve vyhnanství." - Darkseid tam byl zmíněn jednou avšak v nulové souvislosti...

"Steppenwolf oživuje Supermana a Superman je zlej" – ve filmu ho oživí pomocí Motherboxu a je chvíli zlej než proti němu Batman použije Lois.

Dementní moment kdy se banda dohaduje o to zda využít moc Motherboxu k oživení Supermana a během následujících pěti minut už mají Supermana na nohou.

BW cestuje po světě a zjišťuje informace o Motherboxech..." - o Motherboxech se dozvídá od WW, která by o tom sama neměla mnoho vědět...

"BW zjišťuje informace o paradémonech" - film začíná rovnou lovem jednoho z nich...

"Batman je v kontaktu s Green Lanterny" - myslíte, že tu Lanterni vůbec byli? V jednom momentu před tisíci lety kdy po boku lidí, Amazonek, Atlanťanů a ještě žijících bohů bojovali bok po boku... To bylo vše. Do toho scéna kdy raději Amazonky spáchaly sebevraždu než aby se stali jedním poskoků Steppenwolfa...

Steppenwolf a jeho tažení proti zemi je absolutně neopodstatněné... Prostě „jsem zlej a vy musíte být zničeni“… Nehledě na to, že se ve filmu měl objevit Darkseid – není specifikováno jak přesně, ale možnosti byli buď jak přihlíží Steppenwolfově porážce nebo jako cliffhanger na konci filmu (možná obojí).

Steppenwolf & Darkseid - FanArt
Steppenwolf & Darkseid - FanArt

Zkoumání Doomsdayova těla.“ - nebylo...

Délka vystřižené finální scény – 25 až 35 minut.“ - bitva byla rozkouskovaná - jednou bylo tohle pak zase tamto, uspěchané a trapně zakončené...

"Deathstroke osvobozuje Luthora z vězení" - ok... Vůbec to tam nebylo - jen potitulková scéna dala možnost dalšímu projektu - sázel bych na Secret Society of SuperVillains nebo Legion of Doom.

Cyborgovo postupné učení svých schopností.“

"Stoneova nehoda, změna v Cyborga a Flashback kdy byl ještě na škole a hrál fotball" - Vic už je Cyborg... Smiřte se s tím…Sledování ruské rodiny byl jedním z Whedonových příspěvků do filmu.“ - Tohle byly nejhorší momentky filmu. Byly strašně patetické a tak Avengerovské… V celém v tom městě mohlo být tak 10 000 obyvatel a my sledujeme osudy rodiny, které jsou ještě k tomu natočené tak, že je nám jejich osud prakticky ukradený.

Joss Whehon odstranil filmové zrno a přidal více kontrastu a jasu.“ - Též uvrhl film i do jiných barviček...

Oproti drsnějšímu BvS mi Batman ve finálním střihu JL od Whedona přišel strašně pozitivní, jednoduchý a v posledním momentu při boji se Steppenwolfem mě úplně dostalo, jak se ze Supermanova příchodu zatetelil radostí. Obecně i jiné postavy udělal dost usměvavé – třeba když se BW zmínil o tom, že Aquaman umí mluvit s rybami což mu Arthur opětoval s úsměvem.

Celkově byl film hodně podložen takovou to veselou náladou, kterou se snažili navodit rádoby vtipnými scénami. TRAPNÉ!

Whedon byl pro některé scény nucen přetáčet bez účasti některých herců, kteří v tu dobu byli zaneprázdnění na jiném projektu. Výsledkem byla třeba viditelně jiná herečka namísto Gal Gadot v jedné ze scén. A nebo scény s Batffleckem po použití CGI efektů kdy v jedné scéně vypadal jak leklá ryba a v dalším jako po nepovedeném zákroku vyhlazování vrásek.


A takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho...

Ale abych jenom nehejtoval…

… napíšu i momenty co se mi na filmu líbily.

- Ačkoliv bylo seznámení se Steppenwolfem prakticky o ničem – ukázka jeho síly a dominance při získávání Motherboxů působila dojmem jako bychom v této bitvě neměli mít žádnou naději.

- Moment kdy WW Batmanovi říká, že ačkoliv jsou členové JL rozhádaný, přesto jsou tým co ho vždycky podrží.

- Moment po oživení Supermana kdy ukazuje svojí dominanci členům Ligy, svou rychlostí vytře zrak Flashovi a oplacení Batmanovi jeho „Do you bleed.“ momentu.

- Moment kdy Diana nechala za pomoci Lasa pravdy upřímně rozpovídat Arthura o tom co si představuje o následující misi a ostatních členech týmu.


Hudební podkres filmu

Po příchodu Whedona se nekonaly pouze dotáčky/přetáčky a „úpravy“ filmu. Došlo i ke změně skladatele. Tom Holkenborga alias Junkie XL, který svůj um předvedl už v Mad Max: Fury Road, 300: Rise of Empire nebo předchozím Batman v. Superman: Dawn of Justice, vystřídal skladatel Danny Elfman. Toto přeobsazení bylo naprosto nesmyslné a stejně mi přijde, že ve filmu byla využita tak čtvrtina jeho skladeb. Hlavně mi přišlo, že to mělo soundtrack strašně nevýrazný jako by tam ani nebyl.

Kromě skladby „Everybody Knows“ na začátku filmu a „Come Together“ si pořádně nevybavím skladbu co se mi prostě vryla do paměti, a kterou bych si následně pouštěl. Třeba takové skladby jako „Beautiful Lie“ nebo „Black and Blue“ z filmu BvS mám strašně rád.

Filmem zazněli dva nám už známé původní motivy z jiných titulů a to z filmů Superman (1978) a Batman (1989).

Zajímavost

Na stránce change.org vnikla petice volající po tom co nám bylo původně slíbeno. Fanoušci se dožadují vydání režisérské edice Zacka Snydera s použitím hudby Junkie XL pro vydání na nosičích (DVD, BluRay). Podívat se a případně podepsat můžete na tomto odkazu - https://www.change.org/p/warner-bros-zack-snyder-s-director-s-and-tom-holkenborg-s-score-for-home-release-e90fef07-11c6-4a9a-9ae8-375c7717dafa

Takže doufám, že až film pořídím do sbírky bude obal zdobit nápis Director‘s Cut a bude to pořádný nářez jaký jsem od filmu očekával nikoliv ten který jsem dostal – KINOPASKVIL.


Závěr

Po titulcích kdy mi dvě titulkové scény dokázaly vykouzlit úsměv na tváři jsem z kina odcházel doslova nasranej! Cestou domů jsem si v hlavě pořád přemítal co bylo na filmu dobré a velkou většinu svých myšlenek jsem pak vecpal do tohoto článku.

Jsem zvědav na názor samotného Zacka Snydera až film uvidí, ale jsem si jist, že nebude zrovna nadšený. Snyder se prokázal jako schopný režisér, umělec, vizionář a detailista, který by něco takového do světa rozhodně nevypustil. Whedon je ten, který nese vinu – ne že by to myslel nějak špatně, ale že neustojí nátlak studia a raději se podrobí. Skvělým opakem je třeba Patty Jenkins kdy se do jejího filmu o Wonder Woman málem nedostala ta skvělá scéna "No Mans Land". A zrovna Justice League to schytal poměrně brutálně.

Bohužel nejsem schopen filmu udělit nějaké hodnocení… Myslím, že článek mluví sám za sebe.

Verdikt

Na Justice League jsem se těšil už od oznámení DC filmového univerza. Nyní už je tady a já jsem velmi, ale opravdu velmi znechucen. Film nesl jméno Zacka Snydera, ale ani zdaleka nenaplňoval jeho kvalit. Ve výsledku jsme dostali 120 minut nesmyslně poskládaných scén včetně závěrečných titulků. Přece co se nevejde se nacpe do dalších filmů – Origins Stories a vyděláme tak balík. A tak místo vytvoření jednoho fakt majestátního díla vytvoří zeslabený odvar, který tomu univerzu nemůže v nejmenším případě dělat čest. Je to Justice League jen jménem, nikoliv činem... Co je na tom nejhorší tak tímto stylem jde WB akorát tak jenom a jenom proti sobě.

Nezbývá nám nic jiného než doufat, že zabere ta petice a my se přece jenom dočkáme nějaké pořádné režisérské edice. Ať se nám WB opováží jenom podstrčit tenhle kinopaskvil na DVD a BluRay.


Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 6 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Spoilerová recenze/rozbor: Justice League
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Bruce Wayne    minihasis: Prostě finálová bitka se Steppen-something... Postava ve filmu vypadala dobře, ale pro Supa žádná výzva. . Tedy aspoň ve filmu ne... Stepp viděl pět boxovacích pytlů, ale pak se dostavil šestej a kdo byl pak boxovací pytel? To je trochu divné na někoho kdo přežil Doomsdayovo řádění a zabil Wonder Woman... Cyborg by si zasloužil být víc rozveden a ten otravnej element Flash překopán od základu...
Vrcholem trapnosti pořád zůstává Batman, kterému po temném a drsném BvS ty jeho "hlášky" vůbec nesedí... Batman je v jádru temná depresivní postava a když vidíme "temného" hláškujícího idiota...

sweat55: Přesně... Když jsem viděl první ty záběry z traileru té rudé oblohy tak jsem očekával buď to, že je to ovlivněno blížící se planetou Apokolips a nebo rovnou přesunutí bojů tam... I když to by bylo příliš uspěchané.
Bruce Waynebruce-wayne24219
    28.11.2017 19:17
Bruce Wayne

minihasis: Prostě finálová bitka se Steppen-something... Postava ve filmu vypadala dobře, ale pro Supa žádná výzva. . Tedy aspoň ve filmu ne... Stepp viděl pět boxovacích pytlů, ale pak se dostavil šestej a kdo byl pak boxovací pytel? To je trochu divné na někoho kdo přežil Doomsdayovo řádění a zabil Wonder Woman... Cyborg by si zasloužil být víc rozveden a ten otravnej element Flash překopán od základu...
Vrcholem trapnosti pořád zůstává Batman, kterému po temném a drsném BvS ty jeho "hlášky" vůbec nesedí... Batman je v jádru temná depresivní postava a když vidíme "temného" hláškujícího idiota...

sweat55: Přesně... Když jsem viděl první ty záběry z traileru té rudé oblohy tak jsem očekával buď to, že je to ovlivněno blížící se planetou Apokolips a nebo rovnou přesunutí bojů tam... I když to by bylo příliš uspěchané.

sweat55   1x   Když vidím ty fotky, strašně mě mrzí že ten vizuál tak změnily. Ta červená obloha byla strašná celou dobu. Škoda, škoda.sweat55sweat5520217    27.11.2017 17:33 sweat55

Když vidím ty fotky, strašně mě mrzí že ten vizuál tak změnily. Ta červená obloha byla strašná celou dobu. Škoda, škoda.

minihasis   1x   Já nepochopil když jsem byl v kině tu závěrečnou prostě jak to napsat (bojovou) scénu, která byla skoro o ničem. Prostě přišel Superman, všechny tam rozházel a konec. Hlavně mě štve, že skoro vůbec nepředstavili toho Cyborga, že pořádně ani nevysvětlili co se mu stalo a proč tam nedali třeba tu scénu, jak se mu to stalo a tak. Vím, že je to napsané ode mě zmatečně, ale snad pochopíte, co jsem tím myslel.minihasisminihasis23838    27.11.2017 15:31 minihasis

Já nepochopil když jsem byl v kině tu závěrečnou prostě jak to napsat (bojovou) scénu, která byla skoro o ničem. Prostě přišel Superman, všechny tam rozházel a konec. Hlavně mě štve, že skoro vůbec nepředstavili toho Cyborga, že pořádně ani nevysvětlili co se mu stalo a proč tam nedali třeba tu scénu, jak se mu to stalo a tak. Vím, že je to napsané ode mě zmatečně, ale snad pochopíte, co jsem tím myslel.

Bruce Wayne    Mythix: 96 mega je za první víkend doma... Celkově je to zatím 333 mega celosvětově... Kdyby ve WB nevymýšleli blbosti tak se ten film zaplatí tak 5x... Teď už to může zachránit jediné a to Režisérská verze Zacka Snydera při prodejích BR a DVD...
Raylo™: Whedon si u mne šplhnul tím, že si prosadil tu Batgirl, ale kolem Ligy jsem v něj nikdy neměl plnou důvěru a jak to nakonec dopadlo?
Tessy94: Ten film měl obrovské ambice... Díla jako Batman v. Superman, Watchmen, V jako Vendeta, Nolanova trilogie a ještě pár dalších takových filmů využívají plný potenciál DC Comics... Snaha o tunu dětinského humoru posílá JL těžkou vahou ke dnu... DC bylo vždycky temnější jak Marvel, vždycky bylo dospělejší jak Marvel tak proč dělají Marvel z Justice League a zbavit to veškeré originality... Takže nezbývá než doufat... :-)
Bruce Waynebruce-wayne24219
    25.11.2017 23:54
Bruce Wayne

Mythix: 96 mega je za první víkend doma... Celkově je to zatím 333 mega celosvětově... Kdyby ve WB nevymýšleli blbosti tak se ten film zaplatí tak 5x... Teď už to může zachránit jediné a to Režisérská verze Zacka Snydera při prodejích BR a DVD...
Raylo™: Whedon si u mne šplhnul tím, že si prosadil tu Batgirl, ale kolem Ligy jsem v něj nikdy neměl plnou důvěru a jak to nakonec dopadlo?
Tessy94: Ten film měl obrovské ambice... Díla jako Batman v. Superman, Watchmen, V jako Vendeta, Nolanova trilogie a ještě pár dalších takových filmů využívají plný potenciál DC Comics... Snaha o tunu dětinského humoru posílá JL těžkou vahou ke dnu... DC bylo vždycky temnější jak Marvel, vždycky bylo dospělejší jak Marvel tak proč dělají Marvel z Justice League a zbavit to veškeré originality... Takže nezbývá než doufat... :-)

Mythix    Liga spravedlnosti stála 300 mega a vydělala 96 mega, takže se do dvojky nikdo nepohrne :DMythixmythix30055    25.11.2017 21:22 Mythix

Liga spravedlnosti stála 300 mega a vydělala 96 mega, takže se do dvojky nikdo nepohrne :D

Tessy94   1x   Snyderofil, to se pozná... just fun :D ale přijde mi to strašně roztrhané, kdybys mi to tenkrát neosvětlil, tak tomu moc nerozumím...hlavně mě štvalo, že nejdřív byli tady, pak tam a nakonec finální fight...to sem si pak říkal jako co to mělo být? ! ...snad ta petice něco změní, těch 50 minut tomu vážně chybí a i kdyby to měl být klidně 3, 5h film a všechno hezky popořadě, neuspěchané, vysvětlené a všechno možné, vůbec bych se nezlobil... :-) takhle mi to přijde, jako jednou kouknout a dost...škoda, snad sólovky budou lepší...hodně se těším na The Batman a Gotham City Sirens :)Tessy94tessy9431994    24.11.2017 23:33 Tessy94

Snyderofil, to se pozná... just fun :D ale přijde mi to strašně roztrhané, kdybys mi to tenkrát neosvětlil, tak tomu moc nerozumím...hlavně mě štvalo, že nejdřív byli tady, pak tam a nakonec finální fight...to sem si pak říkal jako co to mělo být? ! ...snad ta petice něco změní, těch 50 minut tomu vážně chybí a i kdyby to měl být klidně 3, 5h film a všechno hezky popořadě, neuspěchané, vysvětlené a všechno možné, vůbec bych se nezlobil... :-) takhle mi to přijde, jako jednou kouknout a dost...škoda, snad sólovky budou lepší...hodně se těším na The Batman a Gotham City Sirens :)

Raylo™   1x   Jako tahle kinoverze opravdu působila hodně uspěchaně, neúplně a chvílemi fakt strašně. Mě Whedon nevadí, na Marvelovky se hodí. Ale tohodle se fakt neměl nikdy dotknout. Ten porovnávací obrázek hovoří za vše. Čekal jsem prostě komiksovou akční jízdu s určitou hloubklou, dobrým uvedením postav a smysluplným dějem. Ale to, co z toho nakonec vzniklo, splňuje asi jen tu akční část. Zbytek se vytratil.Raylo™raylo37553    24.11.2017 21:23 Raylo™

Jako tahle kinoverze opravdu působila hodně uspěchaně, neúplně a chvílemi fakt strašně. Mě Whedon nevadí, na Marvelovky se hodí. Ale tohodle se fakt neměl nikdy dotknout. Ten porovnávací obrázek hovoří za vše. Čekal jsem prostě komiksovou akční jízdu s určitou hloubklou, dobrým uvedením postav a smysluplným dějem. Ale to, co z toho nakonec vzniklo, splňuje asi jen tu akční část. Zbytek se vytratil.

Mythix   2x   Nechci tady rozjet nějaký hejt nebo tak něco, ale v tomhle je lepší zase Marvel, představil postavy dřív než byl film Avengers a to se mi dost líbí. Liga Spravedlnosti mi přijde jako paskvil poskládáný na poslední chvíli, na který je nuda se koukat a postrádá tu návaznost a propojení co udělal Marvel než spojil ty hrdiny ve filmu AvengersMythixmythix30055    24.11.2017 18:14 Mythix

@ odpověď na komentář od FireWolf:Nechci tady rozjet nějaký hejt nebo tak něco, ale v tomhle je lepší zase Marvel, představil postavy dřív než byl film Avengers a to se mi dost líbí. Liga Spravedlnosti mi přijde jako paskvil poskládáný na poslední chvíli, na který je nuda se koukat a postrádá tu návaznost a propojení co udělal Marvel než spojil ty hrdiny ve filmu Avengers

FireWolf napsal:Mě se hlavně nelíbí, jakým stylem se rozhodli rozjet ten svůj vesmír. Žádné sólovky (pokud nepočítám Man of Steel) , ale hned rovnou hromada hrdinů v jednom filmu. Navíc tady jsou zrovna postavy, které si zaslouží nějaké větší představení, což mě mrzí asi nejvíc u toho Cyborga. Navíc ani ta délka filmu není uspokojující, když si člověk vezme, že tam je 6 hrdinů (z toho 3 vidíme poprvé) , kteří se musí nějak stmelit a postavit hlavnímu záporákovi. Film jsem ještě neviděl, ale už jen tímhle přístupem "mít rychle týmovku" si to celé u mě naprosto pokazili.

Bruce Wayne    Mythix: Njn... Wonder Woman skvělá, Justice League zhodnotím až po Directors cut... Jinak to zachází až do mínusu...
Raylo™: Doufám, že ta petice, kterou zmiňuji v článku bude k něčemu dobrá a tenhle Kinopaskvil bude rozebrán, zničen, zapomenut.
FireWolf: S postavami bych to zase tak černě neviděl - ono kdyby JL jelo podle stanovených scén, které se do filmu jaksi nedostali a nevymýšleli by se hovadiny tak dostaneme 10/10 film, který vysvětluje všechno co má... Tady během prvních pár momentů mají složený tým a za další chvíli ještě ještě oživeného Supermana... Jak jsem psal výše tak tam měl být materiál o Vicovi jako ještě o studentovi přes tu nehodu až po učení svých nových schopností... Cyborg tedy měl být představený až tady... Stejně tak i Aquaman, který by zde měl být nakousnut a rozveden v jeho sólovce. Flash by klidně tu sólovku mohl dostat protože tak nějak aktivní byl - bylo to ukázané už v Suicide Squad... Akorát už mít oznámený Flashpoint, který ještě k tomu vznikne až k 2020? ! ... A kolik vedlejších projektů je ještě ohlášených - touhle verzí "Justice League" to univerzum zabijí dříve než se vůbec něco rozjede... Doufám, že Captain Marvel dostane víc úcty... To samé Reevsovo Batman.
Bruce Waynebruce-wayne24219
    24.11.2017 17:50
Bruce Wayne

Mythix: Njn... Wonder Woman skvělá, Justice League zhodnotím až po Directors cut... Jinak to zachází až do mínusu...
Raylo™: Doufám, že ta petice, kterou zmiňuji v článku bude k něčemu dobrá a tenhle Kinopaskvil bude rozebrán, zničen, zapomenut.
FireWolf: S postavami bych to zase tak černě neviděl - ono kdyby JL jelo podle stanovených scén, které se do filmu jaksi nedostali a nevymýšleli by se hovadiny tak dostaneme 10/10 film, který vysvětluje všechno co má... Tady během prvních pár momentů mají složený tým a za další chvíli ještě ještě oživeného Supermana... Jak jsem psal výše tak tam měl být materiál o Vicovi jako ještě o studentovi přes tu nehodu až po učení svých nových schopností... Cyborg tedy měl být představený až tady... Stejně tak i Aquaman, který by zde měl být nakousnut a rozveden v jeho sólovce. Flash by klidně tu sólovku mohl dostat protože tak nějak aktivní byl - bylo to ukázané už v Suicide Squad... Akorát už mít oznámený Flashpoint, který ještě k tomu vznikne až k 2020? ! ... A kolik vedlejších projektů je ještě ohlášených - touhle verzí "Justice League" to univerzum zabijí dříve než se vůbec něco rozjede... Doufám, že Captain Marvel dostane víc úcty... To samé Reevsovo Batman.

FireWolf   1x   Mě se hlavně nelíbí, jakým stylem se rozhodli rozjet ten svůj vesmír. Žádné sólovky (pokud nepočítám Man of Steel) , ale hned rovnou hromada hrdinů v jednom filmu. Navíc tady jsou zrovna postavy, které si zaslouží nějaké větší představení, což mě mrzí asi nejvíc u toho Cyborga. Navíc ani ta délka filmu není uspokojující, když si člověk vezme, že tam je 6 hrdinů (z toho 3 vidíme poprvé) , kteří se musí nějak stmelit a postavit hlavnímu záporákovi. Film jsem ještě neviděl, ale už jen tímhle přístupem "mít rychle týmovku" si to celé u mě naprosto pokazili.FireWolffirewolf28784    24.11.2017 17:14 FireWolf

Mě se hlavně nelíbí, jakým stylem se rozhodli rozjet ten svůj vesmír. Žádné sólovky (pokud nepočítám Man of Steel) , ale hned rovnou hromada hrdinů v jednom filmu. Navíc tady jsou zrovna postavy, které si zaslouží nějaké větší představení, což mě mrzí asi nejvíc u toho Cyborga. Navíc ani ta délka filmu není uspokojující, když si člověk vezme, že tam je 6 hrdinů (z toho 3 vidíme poprvé) , kteří se musí nějak stmelit a postavit hlavnímu záporákovi. Film jsem ještě neviděl, ale už jen tímhle přístupem "mít rychle týmovku" si to celé u mě naprosto pokazili.

Raylo™   1x   Jestli nebude pořádnej Director's Cut, tak budu fakt hodně naštvanejRaylo™raylo37553    24.11.2017 15:48 Raylo™

Jestli nebude pořádnej Director's Cut, tak budu fakt hodně naštvanej

Mythix   1x   Wonder Woman 9/10, Liga Spravedlnosti - 0/10Mythixmythix30055    24.11.2017 00:03 Mythix

Wonder Woman 9/10, Liga Spravedlnosti - 0/10

O autorovi blogu

Bruce Wayne
Bruce Wayne
Muž, 23 let, České Budějovice

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Bruce Wayne – jsem miliardář, playboy a filantrop.

Jsem vlastníkem firmy zvané Wayne Enterprises – tedy blog zde na zingu... Píši zde recenze, články a další možné. Ale co píšu to píšu, baví mě to a rád debatuji :-) . Mám svůj názor a rád se o něj dělím.

Jsem hráč co vyrostl spíše na konzoli a to na PS One a PS2… PS3 vystřídali rovnou dva počítače a nyní to kombinuji s hraním na PS4.

"I made a promise on the grave of my parents that I would rid this city of the evil that took their lives"

Tak jo...

Myslím, že nemá cenu vypisovat co všechno mne baví… Zjistil jsem, že poslední dobou se to dost často mění protože vychází stálé nové a nové věci. U her se však stejně pokusím něco vypsat. Vypsal bych nějaký ten žebříček, ale určit jeho pořadí bych musel svést velký souboj sám se sebou…

Mezi mé nejoblíbenější herní díla patří: Batman Arkham Universe, Série Metal Gear Solid, Mass Effect, Zaklínač, Resident Evil/Biohazard a takový jeho odkaz The Evil Within, Crysis, The Last of Us, Uncharted, Max Payne, Bioshock, Deus Ex, Assassin's Creed, Until Dawn… Takže vidíte je toho vážně dost a i víc co jsem zde nenapsal (třeba Old Schoolovky). Samozřejmě to není ani nijak seřazené – vypsal jsem hry co mi zrovna prošli hlavou. Rád hry kupuji a jsem krabičkář…

Z knih a komiksů: nejraději preferuji Batmana, Zaklínače, Pána prstenů, Metro 203_ a jiné.

Filmy a seriály: U filmů se též nejde nějak rozhodnout… Jsou jich kvanta, ale mezi ty nej patří Bondovky, Tarantinovky (žánry sámy o sobě), mafiánské filmy, Sci-fi/Fantasy, Horory, nebo filmy o přežití v postapo světě (Mad Max). V seriálech už však mám svůj Top č. 1 a tím je Britský seriál Červený Trpaslík! A pak už se to veze na The Walking DEAD, Gotham, Dexter, Preacher, Lucifer, South Park, Arrow, Spartacus a stovka dalších. Taky dost ujíždim na trilogii Evil Dead a jeho seriálová verze je dost velkým překvápkem...

"We have been here before. We watch your petty world slumbering. You cannot defy the cold of our steel. You can only surrender."

- King of the Wild Hunt

Muzika: Vyrůstal jsem na německé kapele RAMMS+EIN a na starých klasikách ze staré školy jako Deep Purple, AC/DC, Black Sabbath (Ozzy), Rob Zombie a jiné. Též do mých klasik spadá i Johnny Cash. Preferuji tedy Rock, Metal, Rock 'n' Roll a bla bla bla… Hodně časů strávím při poslechu Soundtracků – Hanz Zimmer a Two Steps from Hell mluví za vše.

Přátelé mě znají pod přezdívkou ScarFace nebo CHUCK... Především jako ScarFace_V8 – ScarFace protože mám hodně rád tento film a V8 protože mám rád Americké osmi-válcové motory.

Můj stroj. A ne – nemyslím Batmobile...

CPU: AMD A8 3870 3.0GHz Black Edition

GPU: AMD Radeon HD 7850 DC2 2GB DDR5

Deska: Gigabyte GA-A75M-UD2H

RAM: Kingston 8GB DDR3

Zdroj: Seasonic 500W

"I'm going to show the Arkham Knight what happens when he messes with my city!"

Tímto bych to chtěl zakončit... Pokud si mě chcete přidat do přátel – přidejte a přidám taky... Budu jenom rád...

Tak Ádios.

Založit herní BLOG