Uživatel nepřihlášen

Wayne Enterprises

RSS kanál blogu
Píše: Bruce Wayne - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wayne Enterprises
Co víme o - The Evil Within 2

Co víme o - The Evil Within 2

Středa 13.9.2017 18:44 - Pokračování úžasného Survival Horroru z roku 2014 nám už klepe na dveře. Doslova... hra, která byla Bethesdou ohlášená na letošní E3 vychází přesně za… Přečíst celý článek »

Recenze DLC: The Evil Within: The Executioner

Recenze DLC: The Evil Within: The Executioner

Pondělí 8.6.2015 18:26 - The Executioner je v pořadí již třetím a zároveň posledním DLC rozšiřující hru. DLC jak nám bylo známé se mělo odehrávat z pohledu jedné dosti… Přečíst celý článek »

Recenze DLC: The Evil Within: The Consequence

Recenze DLC: The Evil Within: The Consequence

Pondělí 27.4.2015 19:53 - Dočkali jsme se. Druhé DLC, které rozvětvuje původní příběh a vysvětluje to co je nutné vysvětlit už konečně dorazilo na naše herní zařízení. Zda se… Přečíst celý článek »

Recenze DLC: The Evil Within: The Assignment

Recenze DLC: The Evil Within: The Assignment

Úterý 17.3.2015 13:38 - Snad každý kdo hrál The Evil Within a bavil ho se těšil na něco podobného. Něco pomůže vysvětlit vyvrcholení a to buď příběhovým DLC nebo rovnou… Přečíst celý článek »

Vysvětlení příběhu: The Evil Within

Vysvětlení příběhu: The Evil Within

Sobota 10.1.2015 12:05 - Spousta lidí si myslí, že právě příběh je v této hře velikou absencí. To však není pravda a příběh, který hra nabízí je snad jedním z… Přečíst celý článek »

The Evil Within – Strach, brutalita a psychoteror

The Evil Within – Strach, brutalita a psychoteror

Středa 22.10.2014 12:01 - Velmi očekávaná hororová hra v režii duchovního otce série Resident Evil - Shinji Mikamiho a v Japonsku pojmenovaná jako Psycho Break je už konečně… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Bruce Wayne
Bruce Wayne
Muž, 23 let, České Budějovice

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Bruce Wayne – jsem miliardář, playboy a filantrop.

Jsem vlastníkem firmy zvané Wayne Enterprises – tedy blog zde na zingu... Píši zde recenze, články a další možné. Ale co píšu to píšu, baví mě to a rád debatuji :-) . Mám svůj názor a rád se o něj dělím.

Jsem hráč co vyrostl spíše na konzoli a to na PS One a PS2… PS3 vystřídali rovnou dva počítače a nyní to kombinuji s hraním na PS4.

"I made a promise on the grave of my parents that I would rid this city of the evil that took their lives"

Tak jo...

Myslím, že nemá cenu vypisovat co všechno mne baví… Zjistil jsem, že poslední dobou se to dost často mění protože vychází stálé nové a nové věci. U her se však stejně pokusím něco vypsat. Vypsal bych nějaký ten žebříček, ale určit jeho pořadí bych musel svést velký souboj sám se sebou…

Mezi mé nejoblíbenější herní díla patří: Batman Arkham Universe, Série Metal Gear Solid, Mass Effect, Zaklínač, Resident Evil/Biohazard a takový jeho odkaz The Evil Within, Crysis, The Last of Us, Uncharted, Max Payne, Bioshock, Deus Ex, Assassin's Creed, Until Dawn… Takže vidíte je toho vážně dost a i víc co jsem zde nenapsal (třeba Old Schoolovky). Samozřejmě to není ani nijak seřazené – vypsal jsem hry co mi zrovna prošli hlavou. Rád hry kupuji a jsem krabičkář…

Z knih a komiksů: nejraději preferuji Batmana, Zaklínače, Pána prstenů, Metro 203_ a jiné.

Filmy a seriály: U filmů se též nejde nějak rozhodnout… Jsou jich kvanta, ale mezi ty nej patří Bondovky, Tarantinovky (žánry sámy o sobě), mafiánské filmy, Sci-fi/Fantasy, Horory, nebo filmy o přežití v postapo světě (Mad Max). V seriálech už však mám svůj Top č. 1 a tím je Britský seriál Červený Trpaslík! A pak už se to veze na The Walking DEAD, Gotham, Dexter, Preacher, Lucifer, South Park, Arrow, Spartacus a stovka dalších. Taky dost ujíždim na trilogii Evil Dead a jeho seriálová verze je dost velkým překvápkem...

"We have been here before. We watch your petty world slumbering. You cannot defy the cold of our steel. You can only surrender."

- King of the Wild Hunt

Muzika: Vyrůstal jsem na německé kapele RAMMS+EIN a na starých klasikách ze staré školy jako Deep Purple, AC/DC, Black Sabbath (Ozzy), Rob Zombie a jiné. Též do mých klasik spadá i Johnny Cash. Preferuji tedy Rock, Metal, Rock 'n' Roll a bla bla bla… Hodně časů strávím při poslechu Soundtracků – Hanz Zimmer a Two Steps from Hell mluví za vše.

Přátelé mě znají pod přezdívkou ScarFace nebo CHUCK... Především jako ScarFace_V8 – ScarFace protože mám hodně rád tento film a V8 protože mám rád Americké osmi-válcové motory.

Můj stroj. A ne – nemyslím Batmobile...

CPU: AMD A8 3870 3.0GHz Black Edition

GPU: AMD Radeon HD 7850 DC2 2GB DDR5

Deska: Gigabyte GA-A75M-UD2H

RAM: Kingston 8GB DDR3

Zdroj: Seasonic 500W

"I'm going to show the Arkham Knight what happens when he messes with my city!"

Tímto bych to chtěl zakončit... Pokud si mě chcete přidat do přátel – přidejte a přidám taky... Budu jenom rád...

Tak Ádios.

Založit herní BLOG